Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi fájdalom a bal...

Mellkasi fájdalom a bal oldalon. A szívemmel elvileg semmi baj. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hete időnként szúró fájdalmat érzek a mellkasomban bal oldalt. Ilyenkor kb 5-10 másodpercenkénd belenyilall a fájdalom. Nem vészes, de semennyire sem kellemes.

Kb 3 hónapja rosszul lettem egy istentiszteleten (ültem, hirtelen melegérzet, világ elsötétült), és bevittek a kórházba, ahol aztán egy hétig bent feküdtem. Ezalatt voltam kardiológián, pszichológusnál, vérvételen, még fül-orr gégészeten is, és teljesen egészségesnek találtak, ezért hazaengedtek.

Azóta semmi gond nem volt, de most egy hete előjött ez.

Stressz okozza? Esetleg csak egy megfázás?

17/F



2017. jan. 15. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a kórházban teljesen kivizsgáltak, ezért valószínű stresszes tünet lehet, nem mondák, hogy szedj Magne B6 tablettát? Esetleg gerincprobléma is okozhat ilyet, gerinceddel minden rendben?
2017. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A gerincemmel minden rendben.

A Magne B6 jól hangzik, kipróbálom.

Köszi a választ:)

2017. jan. 15. 10:59
 3/4 jeverezi ***** válasza:
menj el háziorvoshoz
2017. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stressz
2017. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!