Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi fájdalom ami újra...

Mellkasi fájdalom ami újra előjön, ha kiborulok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már szinte egy éve küzdök ezzel a dologgal. Első alkalommal mikor még nem volt megszokott, elmentünk a hátiorvoshoz, aki felírt homeopátiás nyugatót.

Mostanában minimum havonta előfordul, hogy ha valami olyan dolog történik, ami rosszul esik/kiborít/dühös leszek akkor elkezd fájni a mellkasom. Levegővételre és kifújásra rosszabbodik. Mivel ugye nyilván pszichés eredetű, nem tudom mit csináljak. Egyre sűrűbben fáj. Van, hogy egy hétig, de olyan is, hogy csak 2 napig. Nem tudok mit csinálni vele, ötletem sincs... Mit tegyek? Van ilyesmire való teám, ami jó, csak hát ugye újra előjön. Olyan fajta vagyok, aki nem bírja kiadni magából a fájdalmat és a mély érzelmeket, pl sírni sem igazán tudok. Ha jól sejtem mivel elfolytom, így jön ki rajtam? Vagy mi? Mit tehetnék?

Köszönöm a segítséget!

15/l



2017. jan. 15. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól sejted. Elfojtod az érzelmeidet és így jön ki rajtad.
2017. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom hogyan kell nem elfojtani, vagy hogy hogyan tudnám kiadni magamból. Így hát a fájdalom sem tud megszűnni. Akkor végülis mit tehetnék?
2017. jan. 15. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Kardiológust keress és pszichológust. Kezdj el sportolni ahol kiadhatod a fölös energiákat.
2017. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!