Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni a rendszertele...

Mit lehet tenni a rendszertelen wc-re járás ellen?

Figyelt kérdés
Direkt kicseszik velem a szervezetem.Reggel hiába megyek el wc-re,nem tudom elvégezni a nagydolgom.A suliban vagy a buszon meg egyből rámjön.Itthon egèsz nap nem kell vizelnem,de ha este lefekszem,nem tudol elaludni,mert elalvás elött még 4x ki kell kennem.Miért van ez?

2017. jan. 17. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggeli kávé után legtöbbször wc-zek mert meghajt. Mikor tákolmány kólákat ittam meg ha kokaát ill pepszit akkor is (sajna) álmomból 8x is fel kellet kelnem pisilni. Jelenleg tonikot iszok és 3x kell kimennem. A vesédre kéne vmit szedned, innod. A vesét a sör kifejezetten tisztítja! Lehet alkohol mentes is az is jó neki, Ahogy megiszod jön is kifelé jól átmosva a veséket.
2017. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tornázz egy kicsit reggel, hogy beinduljanak a beleid+felkelés után igyál meg egy bögre langyos vizet vagy teát. Szokj rá a rendszeres ivásra, igyál annyit, hogy 3 óránként napközbe is menned kelljen. Lefekvés előtt meg legalább fél órával ne igyál.
2017. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem iszok reggel kávét és semmiféle üdítőt nem iszom,csak vizet.
2017. jan. 17. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért van, mert követted ezt a hülye divatot, hogy reggel el KELL menni, pusztán csak azért, mert ütött az óra.

Ha akkor jártál volna évekig, amikor inger van, most vissza tudnád tartani 1-2 órát, így viszont most már beüt a krach, ha abban a 10 perces időablakban nem sikerül elintézni.

2017. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem reggel szoktam!Világéletemben este jártam,fürdés elött.Mivel reggel alig bírok felkelni,mindig az utolsó pollanatban mászok ki az ágyból,ezért este szoktam.De mostanában átjött délelöttre.
2017. jan. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!