Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szoktassam le magam a...

Hogyan szoktassam le magam a kóláról?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy vizet egyáltalán nem, vagy csak max. napi 1-2 dl-t iszom, kólából viszont 2l is lecsúszik. Semmi mást nem kívánok sem gyümölcslevet, sem vizet csak kólát ha szomjas vagyok. Már ez megy hosszú ideje. Az akarat erőm kevés mit tegyek?
2007. nov. 20. 10:25
 1/3 anonim válasza:
Jó volna minél kevesebb kólát innod, mert nem egészséges. Nem tudom, hogy a "light" változatot iszod vagy a rendeset,mindettőben van koffein, és sok-sok adalékanyag.Persze gondolom ezt már sokszor mondták neked. Mi lenne, a fokozatosan állnál át vízre, vagy más álatad kedvelt italra. Szóval a napi két litert fokozatosan csökkentsd. Hidd el, a víz sokkal jobban oltja a szomjat mint a kóla.
2007. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerüen akaraterö kérdése az egész, ma eldöntöd, hogy mostantól nem iszol vagy ha igen akkor csak mértékkel.Szerintem önuralom kérdése az egész.
2008. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mielött megakarod inni gondolj arra hogy milyen csúnyák lesznek töle a fogaid és hogy milyen egészségtelen.. én így letudtam szokni pár dologról.
2009. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!