Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol veres a szekletem?

Mitol veres a szekletem?

Figyelt kérdés

Most este ettem egy kis csirkehust, rizzsel, kb azonnal begorcsoltem tole. Elmentem wcre, es mikor kitoroltem ilyen nagyon friss ver volt a wc papiron, beleneztem a wcbe es csupa friss ver :( utana ismet begorcsoltem, szinten wc, es a wc papirtol kezdve minden veres volt megint. rettegek, en meg nem akarok meghalni, es sose volt meg ilyenem. semmi pirosat nem ettem :( mi ez, van okom aggodni? mar se enni nem merek se pisilni menni, kakilni meg plane. mikor vegeztem odanyomtam a wcpapirt a fenekemhezes par csepp ver rajta maradt.


25L


2017. febr. 1. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Aludj. Holnap meg elmész orvoshoz. Lehet aranyér, ami nem halálos. Legalábbis én ezt tenném.
2017. febr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg igyál bojtorjánteát, meg lent is megtörölheted magad langyos bojtorján vagy kamillateával áztatott papírral. Nyugtat, jót tesz a gyomornak, gyulladásgátló, stb. Ha idegeskedsz rajta, csak rosszabb lesz.
2017. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyér, ha belül vérzett volna valamid, akkor az nem élénk piros friss vér lett volna.
2017. febr. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!