Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vissza jött a pánikbetegségem?

Meechy Darko kérdése:

Vissza jött a pánikbetegségem?

Figyelt kérdés

Hát igazából ez egy elég komplex dolog 16 éves leszek a jövő hónapban, egy éve ősszel váltak el a szüleim nagyon rosszul éreztem magam azokban az idők pszichologushoz kezdtem jàrni és kiderült, hogy pánik beteg vagyok rengeteg pánikrohamom volt majndem minden nap halál félelmem volt , de szép lassan egyre jobban éreztem magam kb egy 3 hónap alatt szinte teljesen el is múlt közben kedztek rendeződni a családi dolgaim is de egyszer csak visszajottek rohamok igaz abban az időszakban is lelkileg nem volt minden oké, (persze végig jártam pszichológushoz) és nagyjaból jó is lett minden nyáron már majdnem teljesen de az igazi hatalmas javulás most szeptemberben kezdődött ahogy középiskolás lettem az új közeg nekem nagyon sokat segített.

És ami fő kérdésem lenne, hogy néha a barátaimmal szoktunk füvezni és mikor ez a pánik dolog kiderült nálam nem is mertem nagyon erőltetni ezt a dolgot (hozzá tenném max havi egyszer szívtunk ha szívtunk) lényeg a lényeg amikor jobban éreztem magam akkor gondoltam miért ne és akkor egy párszor rosszul is lettem tőle( ez volt tavaly májusban) és utána mint ha jobban előjött volna bennem a pánik ezért nem is szivtam egészen mostanáig

És most egy pár hete gondoltam már elmúlt ez az egész miért ne lehetne és két barátommal elszívtam egy cigit tök jó volt nevetgeltünk filmet néztünk kajáltunk, de azóta megint érzem hogy kicsit előjött a pánikbetegségem egyszer kétszer már voltam rosszul azóta és szerintem ennek köze lehet hozzá mert a lelki állapotom rég volt ilyen jó, cigiztem is kb 14 éves korom óta de új év alkalmából letettem és 5 hete nem gyujtottam rá (6-7 szálat szivtam egy nap) kosárlabdázom egyesületben és járok konditeremben is szóval tényleg majdnem minden nap mozgok, csak tényleg attól félek, hogy vissza jön ez az egész amit nem szeretnék szóval ha valaki tudna segíteni azt megköszönném



2017. febr. 2. 22:34
 1/8 Ulquiorra77 ***** válasza:
Fuvezzel csak. Ha skizofreniat diagnosztizalnak valamikor biztos jobb lesz.
2017. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes ember lehetsz :D egyébként semmi szükségem nincs se fűre se alkoholra tudok élni nélkülük mindegyiket ritkán csinálom, de szerintem ezzel semmi baj
2017. febr. 2. 22:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem járok drogos közegbe, egy normális kamasz vagyok normális barátaim vannak.
2017. febr. 2. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szervezete reagál kedvezően az ilyen tudatmódosító anyagokra. Sajnos te is közülük való vagy. Ha újból próbálkozol, súlyos mentális problémákat fog előhozni.
2017. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ulquiorra77 ***** válasza:
72%
Hadd kerdezzem mar meg, hogy, ha nincs ra szukseged akkor miert csinalod megis?:)
2017. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

3. Hát iagazából most csak azért szívtam mert a barátaim hívtak én meg gondoltam jó lesz és az is volt csak hát belőlem ezt váltja kienzek szerint tehàt ezentúl nem eröltetem a dolgot

2017. febr. 2. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy a sportolástól is előjöhet egy-egy roham. Felmegy a pulzus, jön a zihálás, a többit meg tudod te is.

A füvezést is lehet, hogy hanyagolnod kéne, fontosabb most az egészséged, mint hogy paranoiás legyél. (Pedig tényleg jó cucc, na)

2017. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fű egészséges,mert növeli a libidót és az iq-t!
2018. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!