Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is fáj most a feje?

Másnak is fáj most a feje?

Figyelt kérdés
Én nagyon érzékeny vagyok a frontokra, meg lelkileg sem vagyok rendben és eddig úgy örültem, hogy mostanában alig fájt... Erre most itt van, nagyon fáj, hányingerem van... Borzalmas. Vettem be cataflamot, mivel enyhíthetném még?

2017. febr. 4. 17:14
 1/3 Metionin ***** válasza:

Nekem alapból ritkán fáj de az elmúlt 2 hétben szinte minden nap...valószínűleg a front miatt. Nekem a cataflam alapból nem hat, múltkor kénytelen voltam bevenni apranaxot, na az negyed óra múlva kilőtte az egész fájdalmat.

Ha neked amúgy hatni szokott a cataflam, akkor mellé pihenj, igyál sokat és kerüld a fényt (bár este már ez nem nehéz így télen).

2017. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez. Front, migrén.

Van amikor segít a gyogyszer nekem, vagy az alvás de sajna nem mindig. Akkor sajnos szenvedek:(

2017. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!