Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetek 26 évesen ennyire...

Lehetek 26 évesen ennyire frontérzékeny?

Figyelt kérdés

egy pár ève kezdődött, ha front van (főleg hideg) egyszerűen használhatatlan vagyok.olyan mintha víz alá nyomna valaki ...nyomást èrzek a fejemben , fülemben, nem tudok gondolkodni, nem vág az agyam, tompa vagyok, álmos, levert , szèdülök, nem jó a memóriám stb.

Règen ilyen sose volt, most kezdődött 2-3 ève...utálom amikor ez van, alig tudok dolgozni...

ennyi idősen normális ez?


2017. febr. 7. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit állapítottak meg a kivizsgáláson?
2017. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyen kivizsgáláson? nem voltam orvosnál...
2017. febr. 7. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

"milyen kivizsgáláson? nem voltam orvosnál..."


Ez a baj!

2017. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, már csecsemők is érzékenyek erős frontokra, de ha neked csak mostanában vannak ezek a tünetek, akkor nem ártana egy kivizsgálás, hátha nem is a front okozza.
2017. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szmoghelyzetet figyeled? Nem lehet, hogy a légszennyezésre vagy inkább érzékeny?
2017. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20-21 évesen kezdődött igazán, bár valamennyire mindig érzékeny voltam, főleg fejfájós. Lehet csak 21 évesen tudatosult bennem, hogy mi ez. Most 22 vagyok depresszióval meg egyéb mentális gondokkal. Minden időváltozást megérzek. Hidegfront-melegfront, szél, borús, szürke idő... Mindenre érzékeny vagyok.

Úgyhogy valamennyi hajlamom volt rá, de így, hogy legyengült az immundrendszerem is a sok stressz és szorongás, szomorkodás miatt, teljesen leteper egy-egy változás. Régen legalább a fejfájás elmúlt fájdalomcsillapítóra , most már az sem segít.


Te nem vagy hasonlóan stresszes? Ideges? Lehet amiatt erősödtek fel vagy jelentek meg a tüneteid. Egy lelkileg-testileg teljesen egészséges, boldog embert nem tudna így kiütni.

2017. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!