Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy valamikor...

Miért lehet az, hogy valamikor jól esik a kávé, s nincs bajom, valamikor meg szédülök órákig és magas a pulzusom?

Figyelt kérdés
Ma megittam egy Lattét, azóta úgy ver a szívem, meg remegek, enyhén szédülök, és máskor is előfordul, valamikor meg semmi gondom tőle. Nektek is szokott ilyen lenni? Sajnos kicsit pánikolós típus is vagyok, az még rátesz ilyenkor :(

2017. febr. 8. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, bár én max cappucinot iszok. Sajnos nem tudom az okát.
2017. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a frontok is befolyásolják, van amikor a vérnyomás emelkedik és van amikor csökken időjárásváltozás hatására, valamint ha többet idegeskedsz, akkor a kávé sem jó hatású.
2017. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A koffein teszi, ami benne van. Van, aki érzékeny rá, főleg, ha a muonka is stresszes, rátesz egy lapáttal.
2017. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, van hogy jól esik, máskor meg felnyomja a pulzusomat. Olyankor sokszor rosszkedvű, mérges leszek.:D Alapból alacsony a pulzusom (55) és napi kettő kávétól ez felmegy 85-re, de ilyenkor már abba kell hagynom, mert fejfájás, szédülés minden van. Energiaital dettó. Megiszom és le kell feküdjek, mert úgy érzem fáradt vok. Az energiaitalt elhagytam teljesen, reggel meg egy fél adag kávét iszom, de lehet erről is le kellene szoknom...
2017. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el a koffeint! Lehet stresszesebb időszakodban nyomja fel a pulzusodat.
2017. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!