Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aranyér ha picit vérzik,...

Aranyér ha picit vérzik, mivel kezelhető? Terhesség alatt jött ki.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Először is figyelj oda hogy ne legyen székrekedésed.Nekem a Reparon kenőcs és kúp vált be.
2010. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen. Belsőleg van, kívülről nem látszik, és csak akkor vérzik, ha székrekedésem van. Doki egy patikusok által kevert krémet írt föl, de a patikus szerint az semmit nem ér. Másnak is szokott vérezni picit? Eléggé megijedtem, de a doki megnyugtatott, hogy nincs nagy baj, az aranyér népbetegség.
2010. máj. 9. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,sajnos népbetegség.Én is ezzel küszködök.Nekem is szokott vérezni de csak akkor ha székrekedésem van és erőlködöm.Ezért kell elsősorban a székrekedést rendezni mert utánna a gyógyszeres segítségel együtt rendezhető.(első voltam)
2010. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Még annyit had kérdezzek már, hogy te mikor szoktad bekenni, vagy kúpot használni? Hány napig a tünet kezdetétől? Nekem nem fáj, mert belső, csak azt veszem észre, ha picit vérzik székrekedés után. Köszi a válaszod.
2010. máj. 9. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor érzem hogy,valami nem stimmel akkor wc-zés után ,megmosom a "kijáratot",teszek fel egy kúpot és még beis kenem.A kúpot csak két napon át szoktam használni,mert nekem annyiszor elég.
2010. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid. Sokat segítettél. Tünetmentes napokat kívánok.:)
2010. máj. 10. 07:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is belső volt, de pár napja nem vérzett és nem is fájt, aztán megnéztem és kívűlre jött, úgyhogy legyél óvatos, mert kijöhet és az kellemetlenebb!

2010. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Venni fogok kúpot és kenőcsöt is rá. Addig meg ha érzem, amit felírt a doki, azzal kenem be. Mindenkinek jó egészséget! Köszi, hogy írtatok.
2010. máj. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!