Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy vannak...

Az normális, hogy vannak olyan napok, amikor sokszor kell székelnem? Ez normális?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem eszem húst, mert nem szeretem. (Halat sem.) Nem állatvédelmi szempontból, vagy egyéb ideológia miatt lettem vega, hanem egyszerűen undorodom a hústól. 7 éve már, hogy nem eszem húst, és az elmúlt 2 évben megváltozott az anyagcserém. Fogytam 6 kilót. Nem hiszem, hogy a húsevés elhagyása miatt, sokkal inkább a stressz okozhatta a fogyást.

Az utóbbi időben eléggé gyakran van székletem időnként. Előfordul, hogy napi akár 5x is. Nem feltétlenül hasmenés, van, hogy csak normális állagú széklet. Nem tudom, mitől lehet.

Van valami ötletetek?

A szüleim szerint érdemes lenne elmennem legalább egy vérvételre, mert azt gyanítják, hogy nem szívódnak fel bennem rendesen a tápanyagok.



2017. febr. 19. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!