Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kilyukasztottam a fulemet...

Kilyukasztottam a fulemet itthon, normalis ha faj?

Figyelt kérdés
Volt egy egy lyuk a fulemen, harom napja szurtam ki tuvel plusz kettot. Fertotlenitettem a fulbevalot is es a tut is, arany fulbevalot raktam bele, az elso lyuk nem verzett a masodikkal kicsit kinlodtam de az se verzett magyon. Azota faj, de nem piros, gennyes, nemtudom ha csak faj akkor be van e gyulladva, a fulbevalo nem szoros. Van akinek volt ilyen tapasztalata? Mennyi ido mulva szunik meg a fajdalom?

2017. febr. 19. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapból az nem normális, hogy otthon, magadnak lyukasztottad ki. Ehhez megfelelő szakember és eszközök kellettek volna. Plusz, azért mégiscsak átszúrtad, persze, hogy fáj.
2017. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt nekiláttál barkácsolni a saját testeddel, nyilván utánanéztél a folyamat részleteinek. Ahol ezekről tájékozódtál, ott nem írtak semmit, hogy mi lesz utána?
2017. febr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszer szúrtam magamnak itthon piercinget, fülbevalót. Ettől függetlenül másnak nem ajánlom.

A fájdalom normális, amíg nem kóros. Figyelj rá, tartsd tisztán stb. Ha nagyon úgy érzed gázos, inkább vedd ki és menj szakemberhez nehogy probléma legyen.

Őszinte leszek amikor szakember szúrta át a fülem majd egy évig kellemetlen volt azon az oldalon feküdnöm. Magamnak hamarabb elmúlt a fájdalom, de kell hozzá idő.

2017. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tűvel, wazze? Hát övlyukasztó nem volt otthon?
2017. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!