Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg van ilyen, hogy...

Tényleg van ilyen, hogy frontérzékenység?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, nem érzem ma magam túl jól, nem vagyok a toppon. Nem fáj konkrétan sehol, vagyis inkább mindenhol? Olyan nyomott vagyok, zsong a fejem egy kicsit, elfelejtek mindent ma. Meg olyan bágyadt vagyok, rosszul esik nem az ágyamban feküdni. Picit ráz a hideg is, de nem vagyok lázas. Csak olyan rossz a közérzetem. Most megnéztem kíváncsiságból, elvileg kettős front van. Na de 18 évesen frontérzékeny lennék? Van ilyen egyáltalán?

2017. febr. 21. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, de van!
2017. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A légnyomás, páratartalom és a hőmérséklet is befolyásolja. Nem mindenki bírja ezt követni, ami akár egészségügyi okok miatt is lehet, de sima lelkiállapottól is lehet valaki érzékenyebb erre.
2017. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:

Van.

De az is lehet, hogy beteg vagy. Akár influenza is lehet.

2017. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most voltam pár hete influenzás, abból szerintem kijöttem. De mondjuk a borongós, sötét napokat eleve nehezen bírom, persze nem akarok panaszkodni, ennek van most az ideje. Csak főleg most, hogy volt pár nap, amikor sütött a nap, szép volt minden, most meg megint szürke minden, és kicsit lehúz. Köszönöm a válaszaitokat!:) Megy a zöldkéz.
2017. febr. 21. 15:28
 5/5 A kérdező kommentje:
De kretén vagyok, röviddel írtam a Napot. :D
2017. febr. 21. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!