Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ismer valaki olyan készitmény/...

Ismer valaki olyan készitmény/kapszulát ami felpörgeti az embert?

Figyelt kérdés

Napi 12-13 orát dolgozok (heti 6 nap) és már nagyon fáradok és sajnos nem tehetem meg, h szabadságoljak.

Muszáj birnom a tempót, ezért tudnátok ajánlani vmi természetes készitményt ami energikussá teszi az embert nap mint nap?



2017. febr. 26. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Koffein tabletta? Kávé nem fér bele? Bár ha hosszabb hatást szeretnél én a zöld teát javasolnám. De ez mind csak az energiakészleteid tologatása. Előbb-utóbb pihenned kell. Lehetőleg aludd ki magad. 6-8 óra, vagy a szervezetedtől függően akár több kell egy felnőtt embernek minden nap. Egyébként megkérdezhetem mit dolgozol? Mert ez iszonyat sok, hosszú távon szerintem nem egészséges.
2017. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Speed
2017. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Új munkahely a neve.
2017. febr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
L carnitin 1500.
2017. febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekete tea? Hosszan tartó energia, jobb mint a kávé
2017. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1-es: épitőiparban dolgozom (vállalkozó), szóval nem sűrűn jöhet szóba a szabadság :/
2017. márc. 1. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
A fekete teánál hosszabban hat a zöld tea (de kevésbé erősen).
2017. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!