Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez arcüreg-gyulladás vagy...

Ez arcüreg-gyulladás vagy szuvasodó fog miatt van?

Figyelt kérdés

Tegnap óta a pirossal bekarikázott helyen fáj az arcom és azon a részen ahol a bölcsességfogam összeér a mellette lévő fogammal, ha fogpálcikával megpiszkálom közötte akkor véres a vége. Lázam nincs, meg semmi egyéb, csak nagyon kellemetlen érzés az arcom jobb oldalán. A másik oldalon nincs semmi probléma.

Amit még tudni kell, hogy egy kicsit meg voltam fázva, tehát folyik is az orrom, igaz nem nagyon és ha fújom, szintén a jobb oldalon a karikázott részen fáj.

Kívülről nem látszik semmi, de én esetleg arra gyanakszom, hogy ahol a két fogam szorosan összeér, ott szuvasodhat vagy hasonló, amennyiben nem a takony ment az arcüregbe.


Szóval ti mit javasoltok, forduljak fogorvoshoz, vagy várjak még, hátha elmúlik?



2017. febr. 26. 12:00
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. febr. 26. 12:00
 2/3 anonim ***** válasza:

ha a fogad szuvasodik akkor az fáj is.

ha nem fáj a fogad akkor lehet csak náthád van

2017. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm. Igazából ez a probléma csak azóta áll fenn, mióta volt ez a kisebb megfázásom, akkor remélhetőleg nem a fogammal van baj.
2017. febr. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!