Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon kétségbe vagyok esve!...

Nagyon kétségbe vagyok esve! Lehetséges, hogy leukémiás lennék?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam minden apróbb tünet után az internetet bújom! Nem történt ez most sem másképp! 25 éves fiú vagyok. Körülbelül 2 hónapja vettem észre hogy vérzik az ínyem ha megnyomom vagy nagyon ritkán magától is de leginkább fogmosáskor! Fogorvosnál voltam azt mondta a lepedék miatt bevan gyulladva az íny,de nem is igazán törődött vele. Aztán valamelyik nap észrevettem fáj a bal vállam, mostmár néha a jobb kezem is és itt ott az izmom is. Utánna olvastam és rábukkantam a leukémia tüneteire. Nagyon aggódom. Természetesen fogom magam és elmegyek vele orvoshoz csak szeretném addig is kikérni a véleményetek. Hőemelkedés? lehet azom is van, reggel általában mindig 36.4 viszont most hogy utánna olvastam a tüneteknek és beparáztattam magam rögtön meg is mértem és 37,1 et mutat a lázmérő. Betegnek és fáradékonyabbnak nem érzem magam. Januárban volt egy artoszkópiás térd műtétem a seb szépen meggyógyult szinte már alig látszik, sajnos akkor vérvétel nem volt. Köszönöm előre is a válaszotokat!

2017. márc. 8. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hipochonder vagy.
2017. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ezzel én is tisztában vagyok. viszont sajnos a tüneteim amiket leírtam valósak!
2017. márc. 8. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek minden embernél előfordulhatnak, ne képzelj el magadnak olyan betegséget, ami nincs.
2017. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lepedéket illene rendesen lemosni a fogaidrol es nem verezne az inyed! Ez az egyik. A masik meg a 37 fok teljesen normalis. Mivel 38 foknál beszelunk hoemelkedesrol.

Harmadik. Brutal mód hipochonder vagy. Bebeszeled magadnak ezeket a hülyeségeket. Az agyad mar ráállt azért van minden bajod. Amúgy meg semmi bajod nincs. Ne olvasgass a neten es az orvosnak se mond ezt mert ki fog röhögni.

Nincs semmi bajod az ég világon! De ha ezt tovabb folytatod valami tuti lesz.

2017. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem, hogy csak túlgondolom.
2017. márc. 8. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha neten olvasol bármilyen tünetről, mindig az lesz a végkövetkeztetés, hogy neked is biztos rákod van. Ezért nem szabad interneten a rák után kutatni. Javaslom kezdj el lejárni edzőterembe, akkor majd mindened fog fájni az izomláztól ...és esetleg menj el fogdokihoz fogkő leszedésre.
2017. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre és megtudod. De ezek a tünetek ezer más betegségnél is hasonlóak, nem kell előre parázni.
2017. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 38 c foktól hivatalosan lázról beszélünk. 37 től van hőemelkedés
2017. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!