Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anorexiások, bulimiások,...

Anorexiások, bulimiások, táplálkozási zavarosok, illetve akik régen szoktak inni - vagy most isznak - illetve akik magányosak? Mennyit mozogtok és mit?

Figyelt kérdés

Abban segítenétek légy szíves, hogy szoktatok lénapot tartani, vagy méregtelenítő napot?

Saját pénzből vesztek kaját, vagy hogy oldjátok meg az árakat?

Mit dolgoztok?

Szoktatok inni?


Inkább dolgozó embereket kérdeznék!

23/l

----------

Illetve akik többet tudnak az alkohol káros hatásairól, azokat kérdezném:

nemrég elkezdtem inni, mert karácsonykor hazautaztam a szüleimhez, ahol megkínáltak alkohollal. Akkor berúgtam, és jól éreztem magam, és volt rengeteg kaja meg minden... azóta szinte naponta hányok, egy-két lénapot csináltam csak sajnos - amit magamtól is sajnálok... a probléma az, hogy rendes barátom se volt nem tudom mióta...

Édesanyám bulimiás.

Alapvetően mindig a szüleim mondogatják, hogy kajáljak meg minden, de nekem erre nincs szükségem minden nap...


Magányosnak érzem magam. Szeretnék barátokat találni, de ami számomra minél fontosabb lenne, hogy egy munkát találjak.


Egyetemen tanulok - közgazdász szak - most márciusban nagyon sok a beadandó illetve zh időszak van. Egyetem mellett korrepetálok. Dolgozni dolgoztam; igazából mindenfélét csináltam már: korrepetáltam, jelenleg is korrepetálok, voltam recepciós, animátor; szakmai gyakornokként Sales & Marketing osztályon dolgoztam - ezt az árak illetve a számok miatt szerettem, de sokat ültem. Voltam gyros eladó... nem tudom, hogy mi legyek.

Régebben voltak terveim, hogy pl. vállalkozó leszek (pl. beindítok egy virágüzletet vagy valami, üzleti vállalkozó... )


Nagyon stresszes voltam, a mai napon 4000-4300 forint körül költöttem (kajára). Ez ajándék pénz volt a szülinapomra illetve dolgoztam...


A szüleim küldenek pénzt persze, időnként; albérletben támogatnak, illetve segítenek. (pl. küldenek fel cuccokat, kávét, tusfürdőt)


Hiányzik az emberi beszéd...

Össze-vissza írtam most, ne haragudjatok, csak nagyon este van...


Egy rakat állásinterjún voltam, de egyik se jött össze...

Ennyi zh mellett nem tudok munkát találni... ezt a szüleim sem értik.

Izgulok, hogy meglegyen minden beadandóm, azokért teszek. Szeretnék jól szerepelni, meg jó félévet zárni, dolgozni is szeretnék... barát már nem tudom, lesz-e... vagyis szerelem.

Az egyetem lenne fontosabb, a munka, a beadandók.. meg minden..


pff..

mit tegyek?

23/l



2017. márc. 19. 00:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tehetős.

Inkább spórolós vagyok.

Igyekszem pl. az albérletnek a rezsiárait is csökkenteni.


Illetve még olyat kérdeznék:

használtok nyugtató teát, vagy alvást elősegítő teát? Hogy alszotok jól?

2017. márc. 19. 00:13
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, én asszem nagyon együtt tudok veled érezni, én is egyetemre járok és mellete dolgozom (tanítok) és szintén albérletes vagyok. Szerintem neked az lenne a legfontosabb hogy tudjál a tanulásra koncentrálni, de mellette szép lassan kerülj bele a munka világába is, hogy mikor lediplomázol már valamennyire képben legyél, tudjad milyen lehetőségek vannak.

Néha én is magányosnak érzem magam, de ilyenkor arra gondolok, hogy megvannak az egyedüllét előnyei is, pl senki nem mondja meg mit csináljak

Kérdéseidre válaszolva, a kaját saját pénzből oldom meg, de néha nálam is elmegy több pénz egy napra, de amikor megtehetem, akkor igyekszem egészséges ételeket venni, még ha ez kicsit többe is kerül. Inni nem szoktam, csak alkalmakkor. Mozogni az egész napos járkáláson kívül futni szoktam, heti 2-3x egy óra körül, vagy otthon ugrálok valamilyen edzős videóra vagy csak úgy zenére.

Nem szoktam méregtelenítő napot tartani, bár néha spontán úgy alakul hogy egész nap alig eszek és aztán este se eszek többet a szokásosnál.

Sajnálom anyukádat, nem lehet könnyű, az enyém meg anorexiás.

Ha van kedved dumálni esetleg írj nyugodtan privit

22/l

2017. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Áthidaló megoldásnak elmehetsz egy casting ügynökséghez regisztrálni filmgyári statisztának. Ott eldöntheted, ráérsz-e, amikor hívnak. 7-12 ezer/műszak. Nem tudom, melyik egyetemen tanulsz, Budapesten folyamatosan van munka fiataloknak, meg is lehet élni belőle, más nagyvárosokban kevesebb, de a semminél több.


Az alkoholra meg ne szokj rá, mert ha fokozatosan a rabjává válsz, csak akkor jössz rá, hogy muszáj megszabadulni tőle, mikor már nagyon nehéz lesz. (50-ből alkoholistából 1-nek sikerül, 49 belehal a piálásba.)

2017. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!