Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor (meg) szédülök....

Sokszor (meg) szédülök. Érdemes ezzel felkeresni az orvost?

Figyelt kérdés

Egyre többször fordul elő, hogy napközben megszédülök, elsápadok. Hamar elmúlik, de kellemetlen, ha olyan helyzetben ér utol, amikor mások is látják.

Felkeressem a háziorvosom vagy hülyének nézne? Nagyon alacsony a vérnyomásom (ezt eddig is tudtam), de ennyire nem volt zavaró.



2017. márc. 20. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, mert ez lehet magas vérnyomás tünete is. de még ezen kívül számos más oka is lehet
2017. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TuwYx ***** válasza:
Rég mikor fiatalabb voltam ha gyorsan felkeltem az ágyból, vagy a székről gyorsan felálltam, mindig megszédültem és még a látásom is zavaros lett, ez azért volt mert felálláskor leesett a vérnyomásom, de jópár éve már nem történt meg, nem is tudom mit kezdj vele igyál több folyadékot, mozogj többet, vagy a háziorvost keresd fel nehogy bajod legyen később.
2017. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,érdemes elmenni,mert kb.1001 oka lehet.A leg egyszerűbbektől kezdve.A szédülés nagyon szörnyű,ilyesztő tud lenni,ezt csak az érti,aki benne van!Ezért,mindenképp mutasd meg magad az orvosnak.
2017. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérszegény is lehetsz az meg csak vérvétellel derül ki.
2020. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!