Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta nem voltam wn ezért...

Leiyla kérdése:

Napok óta nem voltam wn ezért bevettem egy hashajtót de csak görcsöl tőle a gyomrom semmi eredmény. Nem is eszem sokat valószínűleg ez lehet a baj. Mit igyak vagy egyek amitől javulna a helyzet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyon érdekes dolgot mondok most neked.


Évekkel ezelőtt, amikor fősulis voltam, történt, hogy egy hétig nem tudtam wcre menni - székrekedésem volt.


Kutatni kezdtem tehát, hogy mit lehetne tenni, és nem akartam az orvoshoz menni vele, vagy gyógyszert bevenni.


Kutatgattam a neten, és rátaláltam erre a videóra: https://www.youtube.com/watch?v=ZXd_39cRwLU

először 48 perc 00-tól kellene megnézned egy pár percet. Azonnal választ kapsz a problémádra.


De folytatom. Az előbb említett dolog, ami miatt linkeltem a videót, nekem nem igazán állt fenn, szóval végignéztem a videót (amit az előbb linkeltem).


Egy nagyon érdekes dologgal találkoztam és elgondolkodtam rajta. Majd átgondolva úgy láttam, hogy lehet értelme, ezért felcseperedtem, és elmentem az első, legközelebbi patikába.

És ott megvettem, amiért mentem.


De, hogy mi volt az, azt csak azután írom le, hogy megnézted a videót 1 óra 18 perc 10 másodperctől.


Komolyan nézd meg, megéri.



---



Szóval elmentem a szemben lévő patikába, és megvettem. Azonnali felszívódású, NEM nyújtott hatású, 1000 mg-os, tablettás kiszerelésben.


És bízva a legjobbakban - a magam testsúlyához képest - bevettem 2 tablettát, azaz 2000 mg-ot.

És ittam rá vizet. És rá körülbelül egy fél órára: történt valami. Menni kellett a wcre.


Azóta egyszer sem volt komolyabb gondom a dologgal.


Elmesélek egy másik esetet, egy 14 éves fiú esetét.

Egyik alkalommal beszélgettünk, és a tanácsomat kérte. Neki is székrekedése volt. Tanulva a magam és egy másik felnőtt esetéből, ahol sikeresen megoldódott ezen a módon a probléma, neki is ajánlottam, és adtam is. 14 évesen, kb 65 kilósan elsőre csak egy felet kapott, azaz 500 mg, azonnali felszívódásút. Egy fél óra sem kellett neki, és a két napja székrekedéses állapot megszűnt a wc-n. Saját bevallása szerint "még az is kijött, amit még meg sem evett".


Végszóra csak annyit, hogy a teljes videót ajánlom megnézni, mert sok témát érint, és mindenki megérti. Én alkalmazom ezeket, és 100%-an bevált. Minden, amit a videóból megtudtam.

2017. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnéztem.tényleg érdekes.
2017. márc. 22. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha továbbra sincs eredmény, akkor egy Glicerin kúp segíthet, és táplálkozz normálisan, igyál több vizet.
2017. márc. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy görcsöl, ha nincs inger, de te meg bevetted csak azért, mert eltelt mondjuk 3 nap.
2017. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!