Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen elfoglaltságokat...

Milyen elfoglaltságokat ismernek/ismertek virrasztáshoz, hogy ne legyen nappali "bealvás"?

Figyelt kérdés

Egész éjjel nem tudtam aludni, úgyhogy úgy döntöttem, a mai napot megpróbálom "átvészelni", hogy csak este aludjak el.


Milyen technikákat ismernek/ismertek, a napközbeni ébrenléthez?



2017. márc. 23. 05:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ertem mert nem tudsz aludni. Reggel ugy ne aludj el hogy mindig csak egy picit dőlj le. Csak egy piciket. Es ha nem tudsz aludni akkor is pihenj. Kanapén tevé előtt. Semmikepp ne forgolódj az ágyadban az csak rosszabb. Foglalkozz valamivel. Majd ha tenyleg elfaradsz benne akkor csukd be a szemed helyezkedj kenyelmesen de közbe menjen füled mellett valami halk hang pl tévé. Zene nem jó mert csak felraz. Utána reggel kelj minnél hamarabb. Mikor felkelsz nyújtózkodj pattanj ki vegezz egy kis igra bugrát egy kis törzs hajlítást es jol indul a napod. En ezt szoktam ha vegkepp nem tudok mit tenni. Vagy vegyél olyan nyugi teát. Idd meg elalvas előtt es garantált a jó alvas
2017. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!