Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában szörnyű az egész...

Mostanában szörnyű az egész közérzetem, rosszul érzem magam a testtemben, nem vagyok már a régi pedig csak 21 éves vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden rossz a testemben úgy ahogy van. Legalábbis a mellkasomtól elkezdve a fejem tetejéig, gyakran gyötörnek különös érzések. Ilyen dolgokról van szó hogy erős szívverés (legalábbis időnként, nem állandóan), fejfájás (tompa fájdalom leginkább), magas vérnyomás érzés (bár a vérnyomásmérő sose mért még magasat, de kezdem kétségbe vonni a hitelességét). Látászavar, tompa, nem tiszta látás. Ez se állandóan csak időről-időre, időnként előjön. Fáradékonyabb, álmosabb is vagyok mostanában.

Néha meg elkezdek már attól félni hogy elájulok, ritkán de előfordul olyan is hogy olyan érzésem van.

Mindezek mellett szerintem egy 70 éves emberben több energia, életerő van mint bennem. Kb. mint egy zombi olyan vagyok az utóbbi időkben.


Nagyon elegem van már a testemből. Tisztára úgy érzem magam mostanában, mintha egyszerűen valami éppen emésztene fel belülről. Szörnyen érzem magam, minden bajom van, és akár gyengeség akár nem, nagyrészt emiatt meg egyéb, más problémák miatt is az öngyilkosságba készülök menekülni.


2017. márc. 25. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
most ilyen az idő:/
2017. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok éjszakai buli, cigi, pia...
2017. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!