Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A mostanában "közkedvelt"...

A mostanában "közkedvelt" hányós-hasmenéses vírusnak hány nap a lappangási ideje?

Figyelt kérdés
Ha körülöttem páran már elkapták (kollégák, barátok), de rajtam 2 - 2 és fél nap alatt még nem jött ki, akkor van esély rá, hogy megúszom?
2017. márc. 26. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyikükkel közösen kajáltunk pénteken, tört a kajámból is.


Emetofóbiás vagyok, nem tagadom. Azért parázok ennyire tőle.

2017. márc. 26. 19:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hányás fóbiás vagyok. Valószínűleg calici vírust kaptak el. Annak 24-36 óra a lappangási ideje,tehát valószínűleg megúsztad. Velem Novemberben volt,hogy délután még egy kanállal ettünk,este meg már ment is hányni a nagybátyám,és én meg jól megúsztam.
2017. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És Te tudod valahogy kezelni ezt a fóbiát? Borzalmas, megkeseríti az életem 20 éve.
2017. márc. 26. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem az vált be,hogy elrágcsálok egy kicsi gyömbért,de azt sokan nem szeretik,viszont sok jótékony hatása van pl.: baktérium ölő,hányinger csillapító stb. És már csak úgy bebeszélem magamnak,hogy használ,és akkor mindig segít. Egyébként vannak olyan gyógyszerek dm-ben és Rossmanban,ami télre való,vírus és baktérium ölő,és így megelőzi azt,hogy beteg legyél. Én sajnos olyan vagyok,hogy bebeszélem magamnak a hányingert... :/
2017. márc. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!