Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton fáradt?

Miért vagyok folyton fáradt?

Figyelt kérdés
A hétköznapjaim folyamatos erős kimerültség érzettel telnek, hazamegyek suliból, és onnantól estig semmire sem vagyok képes, ez különösen ősszel és tavasszal van. Nyàron sosem vagyok fáradt. Egészségesen étkezem, rengeteget mozgok, sportolok, nagyon sok időt töltök a levegőn, a vérképem tökéletes, semmiben nem szenvedek hiànyt elvileg és normàlisan is alszom. Miért vagyok mégis ilyen erősen kimerült? Valakinek van valami tanàcsa? 4 éve, amióta gimnazista vagyok azóta szenvedek ezzel és nagyon rossz.

2017. márc. 27. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Korán kelés, iskola (agyi fáradtság), sok sport (testi fáradtság). Aktív életet élsz, ráadasul olyan szakaszban vagy, hogy mindig mindenhol teljesíteni és bizonyítani kell. Ha nincs szervi/pszichés gondod, akkor normalis a fáradtság.
2017. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zárj ki minden finomított cukrot az étrendedből. Egy hónap után ki fogsz csattani meglátod.
2017. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A túlsavas szervezet mindig fáradt, energia nélküli, nem „tudja magát kialudni“. Már többször volt itt tárgyalva. Ha érdekel, keresd vissza.
2017. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert túl korán kelsz.
2017. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugy vagyok ezzel en is, csakhogy nekem meg mas tuneteim is vannak. Sokan(orvosok is) azt mondtak semmi bajom. Most varok eredmenyekre. De nem hiszek abban hogyha az egeszseges eves es az elegendo alvas utan normalis az ha szinte mindig faradt vagyok, vagy gyorsan kifaradok.
2017. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A savasodás hülyeség. Egyetlen orvos tanulmány sem támasztja alá.
2017. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!