Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 23 éves vagyok, és fáj a...

23 éves vagyok, és fáj a bordák alatt a hasam a jobb oldalon?

Figyelt kérdés

Vakbelem nincsen, sok energiaitalt és kólát ittam mostanában, a rengeteg bolti péksüteményre. Naponta kb 60-80 kg-ot szoktam emelni munka miatt, de amúgy is mozgok. A fájdalom enyhe, nyomásra, mozgásra nem erősödik, ha megnyomom kicsit hányingerem lesz, de csak egy pillanatra. Mi lehet ez? Pénteken megyek házidokihoz, de addig sem akarom betegre aggódni magam.


23L



2017. márc. 28. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet epeköved van és a sok szar kajától begörcsölsz
2017. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az király, amúgy erre gyanakszom én is. Akkor mi az istent egyek? :D nemtom ehetek-e pl tésztát, krumplit
2017. márc. 28. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Epekö, vagy epehólyag gyulladas
2017. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Krumpli mehet, de ne zsírban kisütve. A zsírt most hanyagold teljesen. Almakompót, sóbakrumpli, sós pufi én ezeket ettem. Tea mehet de a citrommal vigyázz.

Elküld az orvos majd hasi UHra


Ha esetleg nagyon megfájdulna, akkor nospa, de sokszor ez nem elég úgyhogy vegyél be mellé fájdalomcsillapítót is ha tényleg nagyon nagyon fáj

2017. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abszolut gyenge fájdalom, és el is illan pillanatok alatt. Ezért furi
2017. márc. 28. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is ilyen volt. Fájdogált ott és nem is nagyon érdekelt, mindig azt hittem biztos meghúzódott vagy valami. Aztán egyszer nagyon begörcsöltem, akkor be is kerültem a sürgősségire és ott UHt csináltak, kiderült az epekő
2017. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!