Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol viszket, es dagadt igy...

Mitol viszket, es dagadt igy be a szemem?

Figyelt kérdés
2-3 hete kb ereztem egyik nap hogy nagyon viszket a szempillam tove mindd ket szememen, de nem tulajdonitottam neki jelentoseget ezert ugyvoltam vele hatha elmulik. Tegnap reggel ugy ebredtem hogy a bal szememet alig tudtam kinyitni ugy bevolt dagadva es nagyon viszketett. A jobb szemem is de az annyira nem volt veszes. Elmentem az ugyeletre a doktorno megvizsgalt es azt mondta megvagyok fazva bevan gyulladva a mandulam. Nem akartam kotekedni vele de velem meg soha sem fordult ilyen elo. Irt fel antibiotikumot,visin szemcseppet, otrivin orrsprayt, es strepsilst. Ma annyi a valtozas hogy valamennyire lement a szememrol a duzzanat de még most is faj ha hozza erek es hat nagyon viszket. Viszont tegnap elott tettem fel magamnak muszempillat ezt az egyszer hasznalatosat amit le lehet szedni, sokszor hasznalom ugyan azzal a ragasztoval es soha nem vokt gondd vele. Lehet hogy ettol van? Hogyan lehetne ezt kivizsgalni, mi a menete? Tudnatok valami tippet adni hogy ne viszkessen ennyire? Mert ez a visin szemcsepp nem sokat hasznal.
2017. ápr. 2. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el holnap szemészetre, ott kapsz rá megfelelő kenőcsöt/szemcseppet, egy darabig ne sminkelj, lehet allergiás reakció, de valamilyen fertőzés is.
2017. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szemeszetre menjek? Ne haziorvoshoz ?
2017. ápr. 2. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!