Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok aludni? Mi...

Miért nem tudok aludni? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Amióta új ágyam van anyukámnal azóta mindig minimum egy órát forgolódom , de volt hogy egész este nem aludtam semmit. 2 éve új ágyam van és nagyjából az óta van ez. Rettentően zavaró mivel esténként nem tudok aludni reggelente pedig 5:30-kor vagy 5:00-kor kell kelnem mert edzés van. Most sem tudok aludni pedig holnap 3 témazárót írok és reggel még van egy edzés. Egyszerűen nem tudom miért , apukamnal mindig elalszom 5 percen belül. Itt pedig forgolódom. Gyakran van hogy ilyenkor leírom ami a fejemben van de az utóbbi hónapokban az sem segít. Mit tehetnék ?

2017. ápr. 5. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miben más az ágy a régihez képest?

És máshova is van téve, mint az előző?

2017. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ott van helyileg , úgy tudom a matrac nem rugós benne
2017. ápr. 6. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor az.

Én meg rugóson nem tudok aludni.:)


A fejrész vagy a lábrész nem más? Pl. nem emelkedik, vagy nem laposabb, mint volt?

Fejtámla, ágyvég van/volt?

2017. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt hogy érted, hogy anyukáddal meg apukáddal?
2017. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak és úgy értettem hogy apukámnál mindig nagyon hamar elalszom anyukámnal azonban kevésbé
2017. ápr. 7. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor az segít ha bekapcsolom a telót és elkezdek sorozatot nézni. Alapból ha ezt nem teszem egyáltalán nem tudok elaludni, igy viszont lefekszem kb. 22:30-kor, 22:40-ig forgolódom, ha nem tudok elaludni elő a telót. 23:00 körül már hulla vagyok. :'D én is nemrég kaptam új ágyat amúgy. De lehet, hogy neked ez csak rontana a helyzeten, mindenki más és más. :)
2017. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ! Majd kipróbálom :-)
2017. ápr. 10. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!