Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet állandó hőemelkedé...

Mitől lehet állandó hőemelkedésem?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve. Utolsó vérképen is minden rendben volt, minimálisan volt magasabb a kreatinin szint, de tényleg annyira minimálisan, hogy a doki sem foglalkozott vele. Ciszták vannak a petefészkemben, de ez már 10 éve. Hol van, hol nincs. A hőemelkedés viszont csak egy éve van. Naponta többször leizzadok, úgy érzem, menten felgyulladok, általában gyenge vagyok. Nyugalmi állapotban (lefekvés után) pár perc alatt elmúlik ez az érzés, ha ki vagyok takarózva. Minden nap 37,6-37,8 között van a hőm. Ha a vérképem is normális, mégis mi okozhatja? Hátha valaki járt már hasonló cipőben.


Köszönöm a válaszokat.


28/L



2017. ápr. 9. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem folyamat 37.0 volt, kiderült, hogy egy nem rendesen kikezelt betegség miatt allergiás lettem egy csomó kajára. Azokat elhagytam, azóta sokat javult a közérzetem is.
2017. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hormonszintet néztek? A magas progeszteron is okozhat magasabb hőt, de talán ennyire nem.

Mindenképp továbbmennék, mert ez nem normális. Endokrinológus, immunológus, stb. Totál kivizsgálás, minden létező laborvizsgálattal.

2017. ápr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem neztek hormont, csak vérkép volt, ahol alapvetően minden normalis értékét mutatott. Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 9. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!