Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma egész nap 140/80-90körüli...

Ma egész nap 140/80-90körüli a vérnyomásom meg se mozdul. Az nagy baj?

Figyelt kérdés

42/nő.

Tegnap ingadozo volt.180-ig is felment .Ma nem ugrott olyan magasra.Egesz napra beallt 140/90 korulire.Kicsit fàj a fejem.gyogyszert szedek ra de most nem hat.Ez nagyon sok egesz nap 140?


2017. ápr. 9. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem nagyon sok,de valamilyen vérnyomáscsökkentőre szükséged lenne,ha van olyan,amikor e fölé megy. Most a fejfájásodra Algopyrint vegyél be,mert annak van egy kis vérnyomáscsökkentő hatása.Ha nekem amikor fáj a fejem és egy kicsit magasabb a vérnyomásom,akkor az Algopyrin segít,ha nem magas akkor a Cataflam.
2017. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!Sajnos kesön olvastam el és màr bevettem a rubophent.De legalabb a fejfàjàs elmúlt.

Algopyrin is van szerencsére legközelebb azt veszem be ha kell.

Van vérnyomascsökkentőm.Rendszeresen szedem.Reggel fel nevotenst.Este egesz coverexet.De mensi idején kezelhetetlenné vàlik a vérnyomàsom.Valoszinü valami hormonalis baj van.Gondoltam mar arra is hogy frontint veszek be.Vajon az csokkenti a vernyomast?nekem irtak fel regebben panikbetegsegre de nem tudom szabad-e coverexel szedni.bar nem nagyon szeretem mert felviszi nagyon a pulzusom.

2017. ápr. 9. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
2 mérés között le kell nullázni...
2017. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,szabad együtt szedni. De ha időnként így felmegy a vérnyomásod a gyógyszer mellett,akkor kéne otthon lennie Tensiomin tablettának,ami pont ilyen esetekre van. Nem kell állandóan szedni,hanem ha felszökik a vérnyomás el kell szopogatni belőle 1 tablettát. Beszélj az orvosoddal,aki írja a gyógyszereidet!
2017. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van tensiomin.be is veszem.csak ilyenkor menstruacio idejen az sem hat.sőt,még mintha attol is csak feljebb menne.Màskor viszont egyből van hatàsa.peldaul ha nagyon ritkàn front miatt megy fel a vernyomasom.De ilyen ritkan van.
2017. ápr. 10. 07:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Az érdekes,hogy úgy veszed észre,hogy felmegy tőle. Van amikor 25 mg kevés és ha nem viszi le 1 órán belül,akkor be lehet venni újabbat. Napi 5-öt lehet összesen.
2017. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Melyikből lehet 5-öt összesen? Tensiomin vagy Ceverex? Talán még a Nevotens hat eddig legjobban, de abból napi fél az adagom nem merek belőle többet, néha még negyedet pluszban nagyritkán.
2017. ápr. 11. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A Tensiominből lehet. A Nevotens-el vigyázz,mert az leginkább ritmusszabályozó és ha többet veszel be mint kéne, akkor nagyon lecsökkenti a pulzusszámot!
2017. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. ápr. 14. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!