Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek mi vált be fronterzeken...

Nektek mi vált be fronterzekenyseg ellen?

Figyelt kérdés

Amikor front van rossz a kozerzetem (hanyinger, szivdobogas, feszultseg). Fogyasztok galagonya es citromfu teat, de ugy erzem emelle kellene még valami. Ki probalta mar a beres antifront cseppet vagy ehhez hasonlo keszitmenyt? Fokent az ok nelkuli feszultseg zavar a legjobban, erre keresnék vmit :(

Ha viszont nincs front, akkor semmi bajom. Mas is van igy?


2017. ápr. 11. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ráadásul még az agyam is majd szétrobban a festültségtöl
2017. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell figyelni, hogy mikor milyen frontot mondanak be.
2017. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kerdezo sem nezi meg hogy front van ma rosszul kell legyek; hanem rosszul van es megnezi hogy hm ma biztos vlmi front lehet. Amugy sikerul jobban lenned? (nekem meg mindig tart sot ma vhogy szarabb)
2017. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na látod.

Ma nincs is front.

2017. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második: Te észlény, örülj neki hogy nem kell ilyen rosszulléteket átélned, gondolhatod hogy nem direkt csinálom!

Harmadik: Köszönöm, vannak napok amikor jobban, van amikor rosszabbul vagyok, már észrevettem hogy tényleg nagyon időjárásfüggő..ezért is tettem fel a kérdést, hiszen vannak még sokan így, mint én, hogy szenvednek ettől az összevissza hőmérséklet ingadozástól.

2017. ápr. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!