Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már kb 3 hónapja nem tudok...

Eszti144 kérdése:

Már kb 3 hónapja nem tudok aludni. Mindent kipróbáltam amit csak tudtam. Éjfél körül furcsa hangokat hallok. S azt is hallottam, hogy anyum megy ki a mosdóba, de o mellettem feküdt s a 2 tesóm is aludt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvos!

Füldugó, melatonin.

De az orvos a biztos, kérlek menj el és meséld el neki, hogy mióta és mennyire nem tudsz aludni és miket tapasztalsz pl ez a hangok hallása.

2017. ápr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fél évig csináltam ezt, hogy nem mentem sehova azzal hogy rosszul alszom. Jó tudom, valaki eleve rossz alvó, de én tudtam hogy régen nem voltak problémáim, és hirtelen léptek fel. Fiatal vagyok, most fogok érettségizni úgyhogy nagyon fontos hogy kipihent legyek. Úgyhogy februárban rávettem magam, hogy elmenjek orvoshoz, mondjuk úgy mentem hogy egy altató receptjével a kezemben akarok kijönni onnan. Előtte mindent próbáltam, citromfű, levendulatea, korán fekvés, valeriana és semmi nem használt én meg nagyon kimerültem. Nem tudom mennyi idős vagy, ha te is fiatal és szeretnél altatót, akkor lehet hogy erősködnöd kell a dokinál, mert nekem konkrétan elsorolta az összes dolgot amit már kipróbáltam és nem váltak be. Kaptam altatót tőle, kb két hétig tartott az hogy minden este vettem be, ez helyre rázta az alvási ciklusomat, utána már csak akkor szedtem ha másfél órán belül nem tudtam elaludni. Most már harmadik hete nem vettem be, csak vasárnap egyet mert nagyon izgultam a másnap miatt. De amúgy elkezdtem ugyanúgy februárban szedni b komplexet meg citromfű tablettát és azok is sokat segítenek úgy érzem. Szóval mindenképp menj orvoshoz, ha ír fel altatót max megmondod neki hogy ne adjon olyan erőset, nálam pl semmi elvonási tünet nem jelentkezett stb :D
2017. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!