Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik isznak, vagy evési...

Akik isznak, vagy evési zavarosok: hogyan osztjátok be a fizetéseteket, pénzeteket?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkám. 23 éves egyetemista lány vagyok; egyetem mellett korrepetálok (+ néha diákmunkát végzek)


Az albérletem sokba kerül; a szüleim illetve a rokonaim szerencsére segítenek albérleti árakban.

Az a baj, hogy sokszor nagyon sok pénzt adok ki ételre (6 éve van anorexia, ED, bulimia keverékem)


Az érdekelne, hogy akik függők (akár alkohol, akár kajafüggők, akár anorexiások, stb.)

hogyan osztjátok be a fizetéseteket?

Vagy hogyan tudtok félrerakni?



2017. ápr. 14. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet, 8 éve anorexia, majd az utóbbi 3bulimia..Nekem az segít, hogy 1 hónapban nem egyszerre kapok pénz, hanem mondjuk én a babysitterkedésre alkalmanként kapom (gondolom te is a korrepetálásért), az ösztöndíj 10.-én jön, és a családtól egy tényleg minimális összeget kapok 20.-a körül.

Úgy teszek félre, hogy légvonalban 200kmre lakó nagypapámnál hagyom a félretenni kívánt összeget, hogy semmiképp se költsem el.. A kolit előre fizettem, amikor több pénzem volt + a bérletre is mindig összegyűjtök (ez is csoda) az evésem katasztrófa, nem tudom uralni, és egy ördögi kör az egész, de több mint fél év alatt 7 kilót híztam, ami sok, de 43 kilósan jöttem egyetemre és most így vagyok 50 (170 centihez) . Jó lenne az életem, sőt fantasztikus, de ez mindent tönkretesz..


Te nem próbáltál még estleg segítséget kérni?

2017. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok és bulimiás, ráadásul fiú, ez egy elég ritka kombó. Az a szerencsém, hogy már 18 évesen elkezdtem az egyetemet, így mostanra már be is fejeztem. Végzős voltam, amikor elkezdődött ez az egész. Hazaköltöztem vidékre szüleimhez, szóval most anyagilag viszonylag jól állok, nem kell ilyeneken gondolkoznom hál' istennek. De szörnyű ez az egész.
2017. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!