Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen alkohol ajánlott...

Milyen alkohol ajánlott lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés

Talán furcsán hangzik a kérdés, ne haragudjatok.

Előadóművész vagyok, és nagy problémáim vannak a lámpalázzal, amit nem engedhetek meg magamnak. Már sok módszert megpróbáltam az utóbbi években, de nem jártam sikerrel. Ajánlották már az alkoholt is, ám nem tudom konkrétan melyik/ milyen alkohol lenne a leghatásosabb/ praktikusabb. :)


20/L



2017. ápr. 16. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább a töményebbet javasolnám(vodka, pálinka), de csak kis mennyiségben. A sörrel az a baj, hogy abból nem lehet keveset inni és sok is kell, ha gagyit iszol másrészt utána állandóan pisilhetsz utána. Esetleg bor. Abból még tudsz 1-2 pohárral inni és attól se rúgsz be.
2017. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ milyen mennyiségtől nem leszel spicces de oldódsz.


Én pl. 1 doboz sörtől nagyon feloldódok de még nem leszek részeg.

Hátránya, hogy pisilned kell tőle ami lehet nem éppen jó Neked ha sokáig tart az előadásod.

Esetleg próbálkozz valamilyen gyengébb felessel amit szeretsz (persze ha megérzik rajtad a pia szagot az lehet ciki)

Esetleg egy fél pohár vörösbor..


Már az ókorban is alkalmazták az alkoholt depresszióra szorongásra, csak ugye a mai ember összeköti az alkoholizmussal...

2017. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!