Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? Tönkre teszem magam?

Ez normális? Tönkre teszem magam?

Figyelt kérdés

Èrettsègi előtt állok, tovább szeretnèk tanulni. Nagyon stresszes vagyok. Állandóan tanulok. Egy elitnek nevezhető iskolába járok, ahol a tanárok folyamatosan szekálnak ès terrorizálnak.

Azt mondják megfogok bukni, közben kitűnő vagyok ès a próba sorok is jól sikerülnek. A tanáraimnak vagy vagy tetszik, ha csak abból a tárgyból vagyok jó amit ők tanítanak vagy az, ha hippi módon lázadnak a diákok.

Volt már, hogy az osztályfőnököm bezárt a terembe ès torka szakadtából ordibált velem, kifejezte mennyire nem szeret ès hogy szerinte buta vagyok. (Nő) ez ez èven volt, úgyhogy ezèrt nem mentem el innen.

Állandóan tanulok reggeltől estig. Zsibbad az egèsz lábam, règen rengeteget sportoltam ès jól èreztem magam a bőrömben. (55kg 164cm règen) most már napról napra ingadozom 46 ès 49 kg kozott. Az alakom egyáltalán nem a règi teljesen lefogytam, meg vagyok kicsit ijedve, h az egèszsègemre megy ez az egèsz.

Bízom benne, h nyáron össze fogom tudni szedni Magam. Volt valaki hasonló helyzetben?



2017. ápr. 23. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Jövő héten ballagás, aztán már csak a szóbelin kell találkoznod a tanáraiddal. Szerintem ezzel elkéstél, mert megszabadultál tőlük már gyakorlatilag
2017. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!