Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sorozatfüggő lettem! 12 éves...

Rebekaandroczi kérdése:

Sorozatfüggő lettem! 12 éves vagyok Ez normális?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy van ez a sorozat ami a dunán ment az a neve az,hogy Végtelen szerelem.IMÁDOM!!!

Sajnos vége van az első évadnak és úgy érzem megbolondulok ha nem láthatom.Van olyan hogy éjszaka felkelek és a youtubeon nézem a részeket de nincs rá időm.(az éjszakán kívül)És most már kezd odáig elafajulni a dolog hogy órán nem tudok figyelni,egész nap ezen jár az eszem.Ha nem látom egy darabig az agyam elkezd lüktetni.



2017. máj. 7. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális , főleg ilyen korban . Enis várom a kedvenc sorozataim új evadjait és részeit , van hogy nem bírom és újra nezem amíg nem jön ki. Ne aggódj normális :D
2017. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2017. máj. 7. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ez a normális. Az ember képes ennyire ráfüggni dolgokra. Az az érdekes, hogy ha meglát egy másik sorozatot, képes egyik napról a másikra arra fókuszálni, és az előző már nem érdekes. Ez egy ilyen életkor. :)
2017. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Romélia válasza:
Sztem nem normális....Sajnos én is nagyon durván sorozatfüggő vagyok :( nagyon nem jó.Van olyan hogy haza érek és este 10-11ig vagy kéöbbig nézem a sorozatot ugyan így hétvégén is...ha a sorozat rövidebb (13-16 részes)akkor egy nap 1-2 évadot is megnézek ha hosszabb akkor 1 nap és végignéztem egy évadot...ez helyett lenne sokkal jobb dolgom is (tanulás,barátok,sport) Én próbálok leszokni űgy hogy egyre kevesebb részt nézek de sajnos nem skierül...de igazából ahogy olvastam neked nem ilyen poblémáid vannak vele...Próbálj meg nem a sorozatra gondolni:)
2017. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Romélia válasza:
előző vagyok (15/L)
2017. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Figyu!

13 vagxok imádom ezt a sorozatot a Kara Sevdát azaz végtrlen szerelmet... Konkrétan meccsen is erre gondoltam ha unom magama vagy lefekszek aludni pihenni akkor egyből youtube... Néha te is azt képzeled hogy az egyik szereplő vagy??😂😂

2017. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Előzőkomentelő: igeen pontosan!!
2017. szept. 14. 20:33
 8/9 anonim válasza:
Én is sorozatfüggő vagyok és 13 éves. Én a született feleségekre kattantam rá de nagyon. Beteges rajongója vagyok. Februárban kezdtem el és összesen 8 évados. Most tartok a 3.évadnál de szívem szerint már az egészet végignéztem volna! Csak én évadok között tartok szüneteket kb 1-2 hónapot. Nem akarom az egészet végignézni ezért tartok szüneteket amikben izgulhatok,hogy mi lesz a folytatás.:) Mindig kitűzök magam elé egy dátumot,hogy akkor kezdem az új évadot. Addig meg 1-2 hónap szünet. De ebben a 2 hónapban állandóan a sorozatra tudok gondolni és mindig unatkozom mert nincs mit nézni. De muszáj néha egy kis szünet,különben pár hét alatt végig nézném. Amikor nézem akkor meg heti egy részt nézek minden vasárnap.És addig meg izgulok rajta. Én is mindig beleélem magam és olyan jó néha kicsit elszakadni a valóságtól és átélni a sorozatbeli izgalmakat:)
2017. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik! Nekem amikor családom lett, ők lettek az elsők.... meg aztán rájöttem, hogy a sorozatfüggőség hátterében, az emberi kíváncsiság áll...úgyhogy, inkább megelőztem....bele sem kezdek a sorozatokba.
2017. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!