Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokat alszom, alig...

Nagyon sokat alszom, alig bírok reggel felébredni. Minden honnan elkések vagy alhalasztom a programjaimat. Mitől lehet és mit tehetek ellene? Vitamin hiány talán?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
idegi alapú probléma, v egyéb betegség kísérő tünete.-->doki
2008. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%

Nekem is sokszor ez van,de mióta keresem az okokat, egyre jobb. Ez attól is lehet, hogy nem jut elég vitamin a szervezetedbe, ahogy írtad, én erre elkezdtem szedni bizonyos időnként kúraszerűen Cetebe C-vitamint. Azóta nem kapom el a betegségeket, és jobb a közérzetem, frissebbnek érzem magam. A másik az, hogy tudni kell pihenni, és beosztani, hogy mikor pihensz, és úgy, ahogy kívánod. Minden nap kell egy kis sziget, amin megpihensz, azután továbbhajózhatsz teljes gőzzel.

Amúgy azt is megfigyeltem, hogyha rend van itthon, meg tisztaság, az ad egy komfort érzetet, és ha hétvégén rendet rakok, egész héten frissen állok neki a munkának, a felkelés is könnyebb.

2008. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
60%
Gondolkodtam még ezen, és arra jutottam, hogy az is nagyon kimerültté tesz, fáradttá, ha az embernek nem jó a lelkiismerete valami miatt. Legtöbbször ez a feladatok torlódására értendő. Úgy nagyon rossz felkelni, hogy egy csomó mindent nem csináltál meg, és esetleg határidők is szorítanak. Vagy ha megígértél valamit embereknek, és nem tudtad megcsinálni, megoldani, hogy összejöjjön. Nem tudom, hogy a te esetedben ezek igazak e, de lehet ettől is van.
2008. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!