Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki 2-3 (4) hete iszik,...

Ha valaki 2-3 (4) hete iszik, (vedel) lehet belőle tartós egészségügyi hatása? Ti mennyiszer isztok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm több hete iszik, egyre erősített a pián. Ma azt mesélte, hogy 2 dl vodkát, meg sört ivott meg.


Főiskolás, igazából vizsgaszezonja van. Később lesz több vizsgája egybe meg most volt kevés neki eddig.


Ez főiskolán ugye nem okoz problémát? Mármint én is iszok, de nem gyakran.

Ha az ember kiéli magát fősulin, szerintem az nem baj, de mindennap vedelni baj... szerintem. vagyis mindennap inni.


Ti mennyiszer isztok hetente? Mennyiszer rúgtok be?

Ha az ember főiskolás, aztán elkezd dolgozni, utána nem származik belőle egészségügyi probléma? (ha fősulin csomószor ivott) Ilyen fiatalon ugye nem baj?


20/l


2017. máj. 21. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Most egyetemistaként azt várod el, hogy bíztassunk,igyál kislányom, az őseink is ittak és semmi bajuk nem volt. De ma az a divat, csináld.
2017. máj. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ,hogy aki főiskolás,annak miért kötelező a vedelés.

Az rendben van,hogy nem kell reggeltől estig tanulni,de,hogy miért az alkoholizálásban élik ki magukat a fiatalok,azt tényleg nem értem.

2017. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2, ha meg csak abban elnek ki magukat! De ott a drog, meg a szex orgiak! Es ezekbol lesznek a vezetok!!

Furcsa ez a vilag. Egyre furcsabb..


Kerdezo: Az ember nem azert iszik hogy berugjon!! Az ertelmesebbje legalabbis. Te ertelmesnek tartod magad?

2017. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!