Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS. Ez mi volt? Lehet szívinf...

SOS. Ez mi volt? Lehet szívinfarktusom lesz?

Figyelt kérdés
Még csak 19 éves vagyok.. az előbb fekvés közben, miközben ültem fel..olyan erős mellkasi fájdalom jött rám, olyan volt mintha valami becsípődött volna. Olyan szúró, nyomó nem is tudom milyen érzés volt. Úgy megijedtem, mi lehetett ez? Annyira félek :'(
2017. máj. 21. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A 104-es számon tudják megmondani a választ.
2017. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 104-es számon milyen választ tudnak megmondani? Semmilyet. Egyébként szerintem becsípődhetett egy ín vagy ideg.
2017. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak a felüléstől, hirtelen keltél fel. Ha nem múlik, akkor menj orvoshoz.
2017. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) a fájdalom azonnal elmúlt, csak nagyon megijedtem..
2017. máj. 21. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
2: Ott egy mentős vagy orvos van, aki a tünetek alapján dönt arról, hogy szükség van-e mentőre, azonnali orvosra. Én többször hívtam már életem során, ezért ül ott, ért hozzá.
2017. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!