Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek milyen erzes volt a...

Nektek milyen erzes volt a sajat szoba? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Most lesz uj szobam es nagyon varom mar. Eddig a tesommal voltam egy szobába es nagyon rossz.. Nem maradhatok fent addig amig akarok mert neki koran kell kelnie. Nem hallgathatok zenet mert zavarom,stb... Nektek milyen erzes volt a kulon szobaba koltozes?

2017. máj. 22. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó volt, viszont testvérem jóval fiatalabb így megszokásból ugyanúgy zaklatott tovább egy jó darabig, és arra is elég sokat kellett várni, hogy megtanulja a kopogást és ne nyisson csak úgy be.
2017. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére mindig külön szobám volt, nem hiszem hogy kibíetam volna az öcsémmel 1 szobában 1 hétnél tovább.
2017. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon emlékeztet a te eseted az enyémre. :D

Én a 4 évvel fiatalabb húgom mellől költöztem át másik szobába, mikor a bátyánk onnan kiköltözött.

Vártam nagyon, mert átfestettük, új szőnyeget tettünk le, stb. Viszont mivel úgy nőttem fel, hogy sosem voltam egyedül egy szobában, ezért eleinte nagyon magányos érzés volt.

Szerencsére van egy teknősünk, aki a "szobatársam" lett, így mégsem voltam annyira egyedül. :)

2017. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!