Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha megfázott a hátam?

Mit tegyek, ha megfázott a hátam?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete voltam egy tanfolyamon, ahol pont az ablak alatt volt csak hely, ezért kénytelen voltam oda ülni. 2 napon át a nyitott ablak alatt ültem és egész idő alatt a hátamra jött a huzat.(az ablakot persze nem csukhattam be) Ha nagyobb levegőt veszek, vagy ha mozgatom egyből szúr és erősen fáj a jobb lapockám alatti részen.

Volt már valakinek ilyen? Mitől múlik el? A Cataflam jó lenne rá?


Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 17. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt és nekem 1 hónapig szúrt kb 16éves koromban.

Nem bírtam nagy levegőt venni, csak ilyen kicsiket, és azt hittem már sosem múlik el, olyan szar volt.


El is mentem a háziorvoshoz, ő meghallgatta a tüdőmet, azt mondta tiszta, úgyhogy nem tud rá mit mondani, így aztán gyógyszert sem adott.

Mondjuk én azt sem tudtam hogy ez megfázástól volt e, vagy egyáltalán mitől, mert nem derült ki.


Csak a lapockám alatt szúrt, mint amikor becsípődik egy ideg.


Aztán egyik reggel arra ébredtem, hogy elmúlt.

Szóval valahogy ez elmúlt magától, csak sok idő volt.


De azért te próbálkozhatsz, hátha a te háziorvosod okosabb.

2010. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. A Cataflam fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő, nem univerzális csodaszer, és nem is jó nyakra-főre enni.
2010. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is úgy szúr, mintha idegbecsípődés lenne.

A Cataflamra azért gondoltam, mert amikor ideggyulladásom volt a hátamon, akkor azt írt a doki és gondoltam most is gyulladásban van. Lehet elmegyek orvoshoz, ha sokáig nem múlik.

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 17. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hamarabb menj az orvoshoz, ne várd meg, amíg elhúzódik, mert akkor a gyógyulás is tovább tart.
2010. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!