Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A melegtől szédülhetek ennyire?

A melegtől szédülhetek ennyire?

Figyelt kérdés
Tegnap este jött rám nagyon durva szédülés, előtte semmi bajom nem volt. Akkor azt hittem esetleg a hidegfront miatt van, de még most is nagyon szédülök. Vagy lehet az gond hogy nagyon keveset eszek? Alapjáraton sincs nagy étvágyam de amióta ilyen meleg van még kevesebbet eszek. Vizet azt iszok 2-3 litert
2017. jún. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, elvileg attól is ha nem eszel rendesen. Menj be SBO-ra.
2017. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg mérj vagy méress egy vérnyomást.Füled nem zúg?Nátha?Esés?Bármi ?F/L?

Ha ez mind rendben van szerintem és nem múlik holnap keresd a háziorvosod.Addig is sok sok folyadék !Természetesen ha elviselhetetlen keresd fel a Sürgősségi osztályt ! (Ápoló vagyok )

2017. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SBO...Sajnos van tapasztalatom. Olyan erősen szédültem, hogy nem tudtam menni, hullámokban jött az ájulás közeli érzés.

Hordágyon feküdtem, már hányingerem is volt, de képtelen lettem volna eljutni a mosdóig.

Végül összehánytam epével az ágyat.. Nehogy azt gondold, bárki foglalkozott velem. Hajnal 2 körül kerültem be, az éjszakások trécseltek és nevetgéltek órákig, néha behívtak egy beteget.

Rám csak délelőtt 10-11 körül került sor, aztán órákat vártam a mentőre, mert átvittek másik kórházba.

2017. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, lány vagyok és a szédülésen kívül eddig semmi más tünetem nincs. Utolsó, sajnos nekem is volt már szerencsém a fantasztikus ellátáshoz a sürgősségin, úgyhogy remélem nem lesz rosszabb :/
2017. jún. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!