Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megjelent néhány fehér folt a...

Megjelent néhány fehér folt a bőrömön, nem nagyok, olyasmi mint a pigment hiány. Ha az az mitől lehet?

Figyelt kérdés
Magas dózisú multivitamin készítményt szedek, meg C vitamint mellé még, amugy normálisnak mondható a táplálkpzásom. A hátamon vettem amugy észre többet, 1-2 van a vállamon de az nagyon apró, más nincs. Meg a hátam közepén kicsit barnább árnyalatú a bőröm, de az már régóta olyan...vmi ötlet? v csak sima bőrhiba? nem kell túlreagálni? Amugy kirobbanó egészségem van, nagyon jó a közérzetem meg minden oks, szal nagyon egészségesnek érzem magam, és erős az immunrendszerem is.
2008. okt. 16. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pigmenthiánnyal sajna még nem igazán tudnak mit kezdenin az orvosok sem, de lehet ez egy börgomba, hivják ezt napgombának, vagy pityriasis versicolor / esetleg a ggogle-ba megnézheted, képet biztos találsz rola, hogy olyan-e / ha olyan, ezt börgyógyászaton megállapitják neked, azt lehet kezelni, és el fog mulni., keress egy börgyógyászt ö okosabb


[link]

2008. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy napallergia. Legalábbis a páromnak az van a nyaka alatt, és ha napon van akkor jobban látszódik neki.
2008. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nap allergia nem hasonlit a pigment hiányra !!!, nézzetek utána!! A nap allergia pici piros pöttyökkböl áll ami a nap hatása utána keletkezik és viszket, álltalában karokon, nyakon , meg ahol éri a testet a nap ott jelentkezok, neve polymorph fényexanthema keressetek rá, abszolut nem olyan !!!
2008. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad jársz-e szoliba.Ha igen a fekvőből lehet elkapni a napgombát,amit a bőrön megjelenő fehér foltokról lehet felismerni.
2008. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem járok szolizni, és a napra tuti nem vagyok allergiás:), és amugy nincs sok, talán 4-5 és a legnagyobb is max fél centi átmérőjű, és nem viszket
2008. okt. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!