Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 Honapos hatfajdalom?

1 Honapos hatfajdalom?

Figyelt kérdés
Olyan letezik, hogy tobb mint egy honapja faj az egesz hatam? Sajnos azt erzem a hogy a jobb herem es a lagyekom kozott is erzek egy kis fajdalmat. Azt mondta az orvos hogy ez kisugarzik oda. De ilen volt mar nektek? 24f

#Hatfajdalom
2017. jún. 11. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt.
2017. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. De neked attól még lehet.
2017. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EPERHAL válasza:
Szia, igen, sajnos létezik. Nekem rendszeresen fáj a hátam, azaz, inkább úgy mondanám, hogy minduntalan visszatér. Kezeltek már reumatológián, idegrendszeri szakorvosnál, , izom gyulladással....stb. Jelenleg 2 hete nem tudok dolgozni a fájdalomtól, és bár hihetetlen, de jelenleg nem tudok bejutni szakrendelésre, mert nincs orvos. 2 évvel ezelőtt ambulánsan jártam a kórházba, minden reggel befeküdtem, bekötötték az infúziót, és hazamentem. Használt, de nem véglegesen. Most eldöntöttem, hogy addig megyek, amíg megfelelő diagnózist, és kezelést nem kapok. És igen, nekem is hasonló tüneteim vannak. Eddig konkrét választ sehol nem kaptam, sajnos...
2017. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!