Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A munkahelyemen légkondi van,...

A munkahelyemen légkondi van, amitől fáj a fülem, torkom, állandóan krákogok. Valami tipp hogyan tudnám enyhíteni ezeket? Sajnos a plafonon több befúvó is van, így nemtudok úgy ülni hogy ne érjen.

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Vigyél be egy kapucnis felsőt. Igyál meleg vagy langyos gyógyteákat, ha van lehetőséged (pl. kamilla, borsmenta).

Sajnos jobb ötletem nincs, elég nagy szívás, ha egész nap hideg huzatban kell ülnöd. A nővéremnek egy idő után masszív migrénje lett tőle, ami csak akkor múlt el, amikor másik helyre került, ahol nem fújt rá a légkondi.

2017. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha jó főnököd van, akkor beszélhetnél vele erről, hiszen neki is érdeke, hogy ne betegen dolgozz, mert úgy a teljesítményed is rosszabb.
2017. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kapucnit kipróbálom, kendővel a torkom elszoktam takarni, de nemsokat segít. Sajnos nem lehet a légkondit kikapcsolni, mindegyik iroda ilyen. minden este mikor hazamegyek fáj a fejem, napközben pedig a torkom, fülem, néha még a fogaim is :S
2017. jún. 20. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szinte biztos vagyok benne, hogy nő vagy, aki kis nyári ruhában belibben és úgy gondolod, hogy inkább az öltönybe, de minimum hosszú gatyába kényszerített férfiak süljenek meg, minthogy te öltözzél 21 foknak megfelelően a 34 helyett.
2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hosszúszárú farmerben , zárt cipőben zokniban, hosszú ujjú felsőben szoktam bejönni. Mikor délután hazafelé megyek ömlik rólam a víz, mert nem a 35fokhoz vagyok öltözve, hanem a 20hoz. Nem fázok az irodában, nem ezzel van problémám.
2017. jún. 21. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!