Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lindynette velemenyek?

Lindynette velemenyek?

Figyelt kérdés
19eves vagyok moat elosszor irtak fel nekem lindynette fogamzasgatlot es a velemenyek erdekelnenek? Van mellekhatasa? Tenyleg kihullik tole. A hajam? Sokat olvastam mar es sokan rosszat irnak rola :/
2017. jún. 21. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezt szedtem 2 hónapig, de váltottam, mert a libidóm lecsökkent 0-ra. Szexualis életünk katasztrófa lett.

20L

2017. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oo :/ koszi szepen a valaszt!! Es mi lenne a legjobb? Amitol nem megy el a szextol a kedvem? Vagy nem hizok?
2017. jún. 21. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van mellákhatása,a tájékoztatót nem olvastad?
2017. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg nem valtottam ki!! Tul sok rosszat olvastam rola es az orvos azt mondta nincs mellekhatasa
2017. jún. 21. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót. Két oldal csak a mellékhatás. Van, akinek beválik, van, akinek nem.
2017. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Negatív vélemény nyilván több van a neten. Az én fogamzásgátlómról is csupa rosszakat olvastam (Yadine). Nálam mégsem okozott semmi problémát, már több, mint két éve szedem. Nem kell agfodalmaskodni feleslegesen. Váltsd ki, aztán szedés során majd látod, mi lesz. Az első három hónapban normálisak a mellékhatások, mert akkor még csak hozzászokik a szervezeted. Szóval ne aggódj.
2017. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten is fent vannak a betegtájékoztatók.
2017. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!