Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy télen...

Miért van az, hogy télen hidegben ősszel és tavasszal sosem vagyok beteg, de amikor forróság van nyár akkor elkapok valami vírust?

Figyelt kérdés
Ez miatt nem is szeretem a nyarat. A forróság miatt a frontok miatt fejfájásaim szoktak lenni hányingerem ha nyáron valami vírust összeszedek akkor meg hasmenésem is van. Télen hidegebb időben nem szoktam beteg lenni már évek óta csak nyáron járok házi orvoshoz . Miért van ez,hogy ha jön a kánikula forróság ritka sz'rul érzem magamat ? Forróságban terjednek a vírusok ?

2017. jún. 28. 10:31
 1/1 anonim válasza:

Nos ha kánikulában rosszul érzed magad az frontérzékenység.

Nyilván tavasztól őszig könnyebben kap el az ember virusos fertőzést mint télen.Javaslom hogy védekezz vitaminokkal,zöldség,gyümölcs stbi..Kerüld hogy sokáig a napon légy,vigyázz magadra.

2017. júl. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!