Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délután mindig nagyon álmos...

Délután mindig nagyon álmos leszek szinte lecsukódik a szemem. Ekkor mindig aludnom kell egy fél órát. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Éjszaka kb. 6-7 órát szoktam aludni. De nem is bírok többet. Irodában dolgozom de délután már egyedül vagyok ott. Fél órára rádőlök az asztalomra és utána nagyon fittnek kialudtnak érzem magam. Viszont ha harcolok az álmosság ellen, akkor 1-2 órát is harcolok és vagy elmúlik vagy nem.

2017. júl. 4. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kell minden nap egy fél óra délután. Én is kb 7 órát alszom. Sztem ez nem elég, 8 kellene, de ritkán tudok elaludni 11 előtt. Sztem a rutint kellene megváltoztatni kb 2 hét alatt lwhet hozzászokni.Feküdj le hamarabb! ;)
2017. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell ellene tenni, de az fontos, hogy ha álmos vagy, akkor aludj. A kávézásra semmi esetre se jó rászokni ilyen céllal.


Egyébként ebédelés után fordul elő inkább az ilyen. Ha kevesebbet eszel, kevésbé fogsz kidőlni tőle. És az se mindegy, hogy mit.

2017. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!