Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős szívdobogás, végtagzsibba...

Erős szívdobogás, végtagzsibbadás fiatalon? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,túlsúlyos. Tegnap délután elkezdett zsibbadni a bal majd a jobb kezem és lábam. Reggel már enyhült,viszont a szívem már órák óta erősen dobog,majd kiugrik,még nyugalmi állapotban is. Anyukám szerint ez a túlsúly és a mozgás hiánya miatt van,többet kellene mozognom,meg a diétával megpróbálkozni. Beteg vagyok,vagy tényleg csak a mozgás és túlsúly a hibás? Esetleg magnézium hiány? Nagyon félek orvoshoz menni,félek,hogy valami súlyos betegségem van.

2017. júl. 9. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal menj a sürgősségire!
2017. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod mérjed meg. Holnap menj el a háziorvosodhoz!
2017. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,de ma reggelre elmúlt ez az érzés. Meg tudnak mondani h mi lehetett ?
2017. júl. 10. 06:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretném hozzátenni h mindez a menstruaciokor történik
2017. júl. 10. 06:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, orvoshoz nem árt elmenni, de simán lehet, hogy azért ez a nagy meleg, ami van mostanában is rátesz egy nagy lapáttal. Én nem vagyok túlsúlyos, hanem normális a súlyom, de még így is sokszor rosszul éreztem magam az elmúlt hetekben. Többek közt zsibbadtam én is, meg szédelegtem, hányingerem volt. Ha a vérnyomás és a vércukor leesik, főleg ebben a kánikulában, az nagyon kellemetlen rosszulléteket tud eredményezni. Mindenesetre azt ajánlom neked, hogy igyál sok, minél több folyadékot (vizet, limonádét cukor nélkül, és más cukormentes, és lehetőleg koffein és alkoholmentes folyadékot), egyél többször keveset, lehetőleg minél könnyebb ételeket, ilyen melegben sok zöldséget, gyümölcsöt, hideg joghurtot, kefírt stb. Jobbulást.
2017. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és, naponta többször zuhanyozz, langyos, vagy akár hűvös vízzel, az nekem ilyenkor mindig segít, és ahányszor csak eszedbe jut nedvesítsd be az arcod, végtagjaidat.
2017. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!