Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen papucsot/klumpát...

Milyen papucsot/klumpát ajánlanátok, napi 8 óra álló munkához? (Gyógyszertárban, fehérnek kell lennie)

Figyelt kérdés
Gyógyszerész hallgató vagyok, most fogom tölteni az első nyári gyakorlatomat. Szeretnék beszerezni egy strapabíró, és kényelmes(!!!) papucsot/klumpát. Sajnos erre vonatkozó fórumokat nem találtam.
2017. júl. 10. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr Batz papucsok nagyon jók!
2017. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! hát én egyszer piacon vettem kb 3 ezer forintért egy egyszerü "gyogypapucsot" és abban meloztam végig cukiban a nyarat, de nem 8 hanem 13, mge 14 orában. A jelenlegi munkahelyemen meg zárt cipöben kell lenni, szoval sportcipöben vagyok egyszerü Decathlonos kb 6 ezer ft volt..szintém emelek pakolok, és állok 12 ora hosszát naponta..
2017. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sem a papucs, sem a klumpa nem jó, a klumpa ráadásul balesetveszélyes. Magasszárú vászon vagy bőrcipő, ami tartja a bokát, benne számítógéppel készített egyéni lúdtalpbetét. Ne állj egy helyben, mert az a visszereknek nem tesz jót.
2017. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Klumpa?

Azokban mi a jó? Úgy néznek ki, mint amiket 1 darab tuskóból faragtak ki, merev a talpa, mint állat.

2017. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én boltban dolgozom,àllok 8-10óràt,illetve jövök megyek.Batz papucs a legjobb szerintem,nekem ez az utcai is,illetve lehet kapni olcsóbb papucsot ami szintén jó állni.Arra figyelj hogy a sarok része picit magasabb legyen,hogy legyen megemelte a saroknàl.
2017. júl. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!