Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem állandóan fáradtna...

Miért érzem állandóan fáradtnak magam?

Figyelt kérdés
Nem végzek megerőltető munkát, azt is csak kötetlen munkaidőben, sose fekszek le későn, nem fogyasztok semmilyen kávét, energiaitalt, vérvételre is elmentem emiatt, minden érték jó, mégis szinte majdnem minden nap olyan fáradtság érzés jön rám, alig bírom tartani magam. Szerintetek?
2017. júl. 16. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam depresszió váltotta ki ezt a tünetet :-/ Nem éreztem magam kifejezetten szomorúnak vagy lehangoltnak, csak nagyon fáradt voltam.
2017. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sportolsz aktívan? milyen kajákat eszel?
2017. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen magas, hány kiló, mi az a "sose fekszem le későn", konkrétan hány óra? Mindig ugyanannyi, vagy összevissza, hogy mikor fekszel le? Dohányzol? Drog? Mennyit iszol egy nap? Miket eszel napi hányszor? Vitaminszinteket is néztek?
2017. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Versenyszerűen nem sportolok de heti kétszer háromszor szoktam hosszabb sétát tenni 5 10 km. Igyekszem egészségesen enni naponta főzök. Sose dohányoztam drogot se fogyasztok. 180 cm/70 kg lány vagyok 28 éves. Akinél depresszió miatt volt hogy jöttél rá? Kaptál gyógyszert és megszűnt? Az esélyes lehet, nem nagyon találom a helyen a világban.
2017. júl. 16. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy valami ételintoleranciád van? gluténos dolgokat mennyit eszel? engem azok szoktak nagyon lehúzni
2017. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!