Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár hónapja rengeteg fura...

Pár hónapja rengeteg fura tünet jön elő rajtam, ami pár napig tart, aztán mintha semmi bajom nem lett volna, mi lehet vajon ez?

Figyelt kérdés
5-10 percenként fordul elő, ilyenkor erős szívdobogásérzetem van, rossz közérzet, minimális koncentrációzavar; ezek az alaptünetek. Ezen felül minden héten mást tapasztalok: "hangyamászás" érzete a lábakon, kezeken (ez akkor is van, amikor a szívdobogásérzet meg a többi nincs), szikralátás (?) és villódzás látása (ez nem gyakori), bal kézen mutatóujj néha zsibbad, mellkasomon középen tompa nyomást érzek még nyugalmi állapotban is, ami nem fájdalmas, csak kicsit zavaró, az elmúlt hetekben minden nap fáj tompán a fejem, egész nap, néha kis izomrángásokat is tapasztalok, néha olyan érzés, mintha két oldalról nyomnák össze a fejemet nem túl nagy erővel, hidegrázás vagy éppen melegség érzete különböző pontokon. Voltam orvosnál, eddig csak vérvételen voltam, mindent teljesen rendben találtak. Nagyon zavaró tud lenni ez, főleg, mert nem tudok aludni tőle, félek, hogy valami komoly dolog.

2017. júl. 20. 20:55
 1/6 anonim válasza:
Démonok
2017. júl. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet a melegtől, iszol rendesen? Esetleg vérnyomásingadozás? Ami először eszembe jutott az a szorongás meg a stressz. Doki mondott vmit h hova kellene még menned?
2017. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KMariko válasza:
A vérvételen a pajzsmirigy működésére vonatkozó TSH és FT4 is kivizsgálásra került? Javasolom, hogy nézesd meg! Sajnos a háziorvosoknak - tisztelet a kivételnek- külön kell felhívni a figyelmét erre!
2017. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bodnar edit ***** válasza:
Csodálom, hogy csak vérvétel volt. Vérnyomásmérés is kellene, mivel ez lehet az is. és ha magas, egy szróknak a kezdete is lehet! Nem vicc, menj vissza, és ha úgy érzed, nem eléggé figyelned a félelmeidre, másik orvos!
2017. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg több orvossal is, ez nem normális. Talán a vérnyomással, szívvel, keringéssel lehet kapcsolatban, de igazából bármi lehet, akár csak stressz is.
2017. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy felkaros vérnyomásmérőt, ha nincs még. Amikor ilyeneket tapasztalsz, mérj egyet. 140 felett már van okod orvoshoz menni. A pulzusszámod mennyi szokott lenni?
febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!